KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12486047
nr 1248 6047
Etsning
Arthur Luiz Piza, komposition, signerad, 88/99. Motivet: 40x39
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
måndag 15 april 2019
kl 20:13:22
300 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr